Projekty i aranżacje

wnętrza
zaaranżowane
z pomysłem

Pierwszym wyznacznikiem, który decyduje o przyszłym charakterze biura to specyfika branży. Zupełnie inaczej będzie wyglądała kancelaria a inaczej biuro coworkingowe. Nie mniej jednak niezależnie od rodzaju zawsze warto wyeksponować identyfikację wizualna biura. Do kolorystyki loga warto nawiązać kolorystyką wnętrza – nie muszą to być duże elementy – czasem wystarczą pojedyncze meble czy dodatki. Wnętrze stylem korespondujące z charakterem branży buduje wizerunek firmy, czyni go spójnym i bardziej prestiżowym.

Nowoczesne projektowanie biur wymaga od nas znajomości trendów, orientacji w doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, a także zrozumienia potrzeb Klientów. Aranżacja biura nowoczesnego i przestronnego to szansa na zmianę trybu pracy, uzyskiwanie lepszych efektów, a przede wszystkim poprawę komfortu pracowników. Warto o tym pamiętać, projektując przestrzeń roboczą dla swojego zespołu.

optymalna
przestrzeń robocza

Attri specjalizuje się w aranżacji biur z nastawieniem na optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej. Dysponujemy świeżym spojrzeniem na miejsce, w którym pracujesz, korzystając z najnowszych trendów wnętrzarskich. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania w tym zakresie.

Wizerunek jest pierwszym wrażeniem. Kluczem dobrze zaprojektowanego nowoczesnego biura jest rozmieszczenie pomieszczeń i przygotowanie przestrzeni roboczej. Obok poszczególnych gabinetów warto przewidzieć salkę konferencyjną – która jest doskonałym miejscem do przeprowadzenia spotkania – zarówno dla klientów, jak i współpracowników, którzy nadal mogą pracować, podczas gdy my prowadzimy spotkanie. Będzie to miejsce reprezentacyjne, które warto podkreślić dobrym obrazem czy unikatowym zdjęciem w designerskiej oprawie.

Zaprojektujemy
wydajne
miejsce pracy

Aranżacja nowoczesnego i przestronnego biura łączy znajomość trendów, dobór materiałów wykończeniowych wizję optymalnego wykorzystania przestrzeni połączonych dobrym stylem. Dlatego do projektowanych biur meble dobierane i rozmieszczane są ze szczególną starannością. Najważniejszymi, koronnymi niemal elementami – atrybutami biura są biurko i fotel biurowy. Ich umiejscowienie, rodzaj i jakość będzie przekładał się jakość i efektywność naszej pracy.

Aranżujemy zarówno małe wnętrza, jak i przestronne pomieszczenia typu „open space”. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoi pracownicy poczują przypływ nowych sił w zaplanowanej przez nas przestrzeni. Sprawdź dotychczasowe realizacje i przekonaj się, że Attri to najlepszy wybór!

Projekt biura

Rozumiejąc, jak istotne jest dla Państwa znalezienie idealnego projektu, zwracamy uwagę na specyfikę branży, w której działa Państwa firma. Nieważne, czy to kancelaria, czy biuro coworkingowe – każdy projekt biura uwzględnia unikatowe potrzeby i identyfikację wizualną firmy. Proponujemy dopasowanie kolorystyki wnętrz do barw logo, by stworzyć spójną i prestiżową atmosferę.

Orientując się w najnowszych trendach i korzystając z materiałów najwyższej jakości, Attri oferuje projekty biur, które nie tylko wpisują się w nowoczesne standardy, ale także skupiają się na komforcie i efektywności pracy Państwa zespołu. Aranżacja przestrzeni roboczej w taki sposób jest kluczem do osiągnięcia lepszych efektów w firmie.

Dysponujemy świeżym spojrzeniem na miejsce, w którym pracuje Państwa zespół. Niezależnie od wielkości biura, dążymy do optymalnego wykorzystania przestrzeni. Nasze projekty biurowe zawierają elementy, takie jak ergonomiczne biurka czy komfortowe fotele, które dodatkowo wpływają na poprawę efektywności pracy.

Prestiż i funkcjonalność w projekcie biura

Rozmieszczenie pomieszczeń i przygotowanie przestrzeni roboczej to fundament każdego projektu biura. Oprócz funkcjonalnych gabinetów proponujemy również przemyślane rozmieszczenie sal konferencyjnych. Takie miejsca stają się wizytówką firmy, więc warto je podkreślić unikatową oprawą wizualną.

Wydajność pracowników to jedno, jednak nie można zapomnieć o ich komforcie i dobrym samopoczuciu. W ramach naszego projektu biura proponujemy stworzenie specjalnych stref odpoczynku i regeneracji. Takie przestrzenie, wyposażone w komfortowe fotele, rośliny, a nawet mini siłownie czy stoliki do gier, mogą znacząco wpłynąć na jakość pracy i relacje między pracownikami. Wierzymy, że dbanie o dobrostan pracowników wpływa na ich zaangażowanie i lojalność wobec firmy.

W erze cyfryzacji i rosnącej liczby zagrożeń bezpieczeństwo stało się jednym z priorytetów w projektowaniu biura. Nasze rozwiązania zapewniają nie tylko ergonomiczne i komfortowe warunki pracy, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa. Proponujemy systemy kontroli dostępu, alarmy, a także przemyślane rozmieszczenie punktów ewakuacyjnych i gaśnic. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie, bezpieczeństwo informacji i pracowników to jedno z najważniejszych kryteriów, jakie musi spełniać projekt biura.

Adaptacja i elastyczność w projektach biur

Zmieniające się warunki rynkowe, rozwój firmy czy wprowadzenie nowych technologii mogą wymagać przekształceń w zaaranżowanej już przestrzeni biurowej. Dlatego nasze projekty biur są elastyczne i łatwo adaptowalne do nowych potrzeb. W związku z tym uwzględniamy w nich modułowe meble, ścianki działowe, które można łatwo przenieść czy zastosowanie technologii, które pozwolą na szybką adaptację przestrzeni do nowych wyzwań.

W dzisiejszych czasach zrównoważony rozwój i ekologia są coraz bardziej na czasie. Z tego powodu, w naszych projektach biur, kładziemy duży nacisk na elementy, które nie tylko są estetyczne, ale również funkcjonalne i ekologiczne. Wykorzystanie nowoczesnych systemów ogrzewania, oświetlenia LED i inteligentnych rozwiązań, które minimalizują zużycie energii, to elementy, które coraz częściej są obecne w nowoczesnych biurach. Oszczędność energii to nie tylko korzyści dla środowiska, ale również znaczące obniżenie kosztów utrzymania biura. Dlatego wierzymy, że inwestycja w ekologiczne rozwiązania w projekcie biura zwróci się w dłuższej perspektywie.