LADA LINEA MDD

Każda lada Linea posiada wykończenia z aluminium, a ze względu na modułową konstrukcję pozwala użytkownikowi ustawić własny układ – czy to prosty, czy narożny, ale zawsze pasujący do danego wnętrza. Wielkość jest dowolna, zatem można ustawić ladę przeznaczoną dla jednego pracownika lub kilku. Kolekcja obejmuje zarówno lady niskie do pracy na siedząco, jak i wysokie. Istnieje też wersja wysoka, ale z obniżonym elementem będącym ułatwieniem dla interesantów poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Linea może z powodzeniem zdobić wnętrze klasyczne, jak i nowoczesne. Choć nie jest to stanowisko pracy, w którym przechowuje się dużo dokumentów, wszystkie niezbędne przybory i akcesoria można chować albo w sporej żaluzjowej szafie, albo w małych szafkach umieszczonych na blatach.

Od strony pracownika lada jest oczywiście tak zaprojektowana, by można było wygodnie pracować na komputerze lub prowadzić zapisy, ewidencję wchodzących itp. ręcznie. Każda lada MDD Linea jest zatem wygodnym stanowiskiem pracy, jak i punktem służącym stwarzaniu dobrego wrażenia u gości.